החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

פסטיבל "ריספקט" למוזיקה ואומנויות רחוב לנוער ולצעירים

פסטיבל ריספקט

סוף שבוע של חגיגות ובילויים: מעגלי ברייק-דאנס, רקדני היפ-הופ, ראפ, רגאיי, כישרונות צעירים, די.ג'ייאים מקומיים וארציים – כולם מחכים לכם בחניון "אחוזת ראשונים"

הפנינג אמיתי של מוזיקה ואומנויות רחוב בסוף השבוע הקרוב בחניון "אחוזת ראשונים": פסטיבל "ריספקט" למוזיקה ואמנויות רחוב לנוער ולצעירים של שכונת רמת אליהו, יתקיים בשטח הרחב בקומה השנייה בחניון והציבור מוזמן להגיע, לשמוע, לרקוד ולהשתתף.

ביום חמישי (24 בדצמבר) היתקיים ארוע המיועד לנוער בכתות ז'-יב'. קירות החניון הארוכים הפכו ליצירת גראפיטי, מעגלי ברייקדאנס התפרסו בכל השטח, רקדני היפ-הופ של בתי ספר למחול מכל העיר הפגינו גם הם את יכולותיהם בריקוד הרחוב, סדנת "ספוקן וורד" גילתה את המשוררים הבאים של העיר, זמרים ומוזיקאים צעירים הופיעו לצד אמנים ידועי שם בקרב בני הנוער: טזזו, גלעד נוריאל, the partners. בנוסף, ועוד הרבה הפתעות יצירתיות.

במוצאי שבת (ה-26 בדצמבר) הציג הפסטיבל אירוע בשם "עושים שכונה", המיועד לצעירים בגילאי 20 פלוס. מסיבה עם הרבה מוזיקה וריקודים בה הופיעו אמנים מקומיים מבני העדה האתיופית במוזיקה המשלבת ראפ, רגאיי, ובה גם הרקידו את המשתתפים דיג'ייאים מקומיים וארציים. באירוע הוצגו תערוכות של אמנים צעירים מרמת אליהו.

הפסטיבל הוא פרי שיתוף פעולה בין עיריית ראשון לציון, הרשות לקליטת עליה ומשרד הקליטה, החברה העירונית – הרשות לתרבות ואמנות, אגף הנוער, מתנ"ס רמת אליהו , בתי ספר למחול בעיר והגופים הקהילתיים בשכונת רמת אליהו - ובראשם תנועת תרבות. הנהלת "אחוזת ראשונים" קיבלה לארח את הפסטיבל בזרועות פתוחות.


מחזיקת תיק התרבות במועצת העירייה, קרן דנה-ג'ידה: "הפסטיבל החשוב הזה הוא פרי שיתוף פעולה פורה ויצירתי של מגוון גופים. אנו מזמינים את כולם להגיע, לרקוד ולשמוח וליהנות מיומיים של מוזיקה וקצב."
 
 
 
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד