החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ

שבת בבוקר יום יפהשבת בבוקר יום יפה- הצגות ילדים בבית העם
גם השנה , החברה העירונית / אגף תרבות ימשיכו במיזם המבורך של הצגות תיאטרון לכל המשפחה במהלך חודשי החורף בשבת בבוקר בבית העם. 

בית העם שהוקם בתרנ"ז 1897, הנמצא במרכזה של העיר, היווה מאז ומתמיד כמוקד לפעילות תרבותית במושבה ראשון לציון ולימים בעיר הרביעית בגודלה בארץ. כאן התקיימו אסיפות, ערבי קריאה, קונצרטים, נשפים, הרצאות,  ואף הוצגו מחזות עבריים.   

החברה העירונית / אגף תרבות , ממשיכה לשמר מסורת זו, דרך התכנית "לגלות תרבות" המכילה סדרות שונות של הרצאות, מופעי חוויה, קונצרטים ועוד, ודרך פעילויות רבות כגון מועדון הקומדי בר בימי חמישי ושישי בבית העם, מכוון שרוב הפעילות בערב הן לקהל הבוגר, הוחלט לקיים פעילות שתיתן מענה לכל המשפחה בבית העם.  ולהמשיך לקיים את הפעילות של הפרוייקט "שבת בבוקר יום יפה" המכיל הצגות קטנות ואיכותיות לכל המשפחה בבית העם. 

המיזם נולד במטרה לתת מענה למשפחות צעירות המחפשות אטרקציה איכותית ולא יקרה לימי שבת בבוקר בימי החורף הקרים.  הפרויקט יפתח ב- 2 בדצמבר , יום שבת,  ב 11:00 , עם ההצגה "החברים הכי טובים" של תיאטרון המפתח. הצגה  שתספר את סיפור חברותם המצחיק והמרגש של צפרדע, קרפד, שבלול ועורב.
                                           
ב- 9 בדצמבר הילדים יפגשו את הקרקס של סבתא פשקה של תיאטרון הגברת, קומדיה מרגשת בשילוב אלמנטים קרקסיים , מוזיקליים בניחוח של פעם. כל ההצגות שישתתפו במיזם זה יעסקו בנושאים חברתיים וילמדו את הילדים את סוד החברות וקבלת האחר.  בחנוכה,   16.12-  אף יצפו בהצגה של תיאטרון קשת- הסופגנייה שלא אהבה ריבה הצגה שתכיל שירי חג , קסמים ושלל הפתעות.    באווירה נעימה וחוויתית ייהנו התושבים מהצגות בעלות סמלית של  20 ₪ לאדם ,

(ההצגות מומלצות לגילאי 3 עד 8 ) את הכרטיס ניתן יהיה לרכוש במקום,    

רצוי להירשם מראש במשרדי תחום תרבות 03-9537000, או 03 9547938. 
בשל שילוב של מחיר ואיכות, הפרויקט זכה להצלחה ותושבי העיר הוכיחו את נחיצותו. הנכם מוזמנים לבוא עם הילדים, נכדים וליהנות משלל ההצגות המוצעות לכם.


מידי שבת, בשעה 11:00, בית העם רחוב זד"ל 3 
הצגות מומלצות לגילאי 3-8  

2.12.17- החברים הכי טובים, תיאטרון המפתח - סיפור חברותם המצחיק והמרגש של צפרדע, קרפד, שבלול ועורב הנפרש על פני ארבעת עונות השנה.

9.12.17-  הקרקס של סבתא פשקה- תיאטרון הגברת - סיפור צבעוני על זוג פולני וקרקס ציוני.
קומדיה מרגשת בשילוב אלמנטים קרקסיים, מוזיקליים בניחוח של פעם.

16.12.17- מעשה בסופגניה שלא אהבה ריבה -  תיאטרון קשת - הצגה משעשעת ומצחיקה    לכבוד חג החנוכה, המשלבת שלל קטעי ליצנות ושירי חג, קסמים ועוד הפתעות . 

23.12.17- עכבר העיר ועכבר השדה - תיאטרון אורנה פורת – סיפור על בובי וצ'ופצ'יק שני חברים  הלומדים לכבד את צרכיו והעדפותיו של האחר – ועדיין להישאר חברים טובים לתמיד.

30.12.17-  צביקה הבלש והתרנגולת של גברת כרבולת – תיאטרון צחוקלה –      
צביקה הבלש וינשוף כישוף חושפים את הילדים לעולם הבלשים פותרים תעלומות ויוצאים להרפתקאות מסעירות.

6.1.18 - הנעל הכתומה – תיאטרון המפתח – שחקן נודד, קצת מבולבל, עומד לבד מול קהל. בעזרת תלבושות וכמה מסכות הוא מציג הצגה מלאת תסבוכות. סנדלר מאוהב, משרת מורעב ואדון רשע אחד בקומדיית מסיכות מוסיקלית על נעל משאלות מיוחדת במינה.  

13.1.18- תיבת הנגינה של הדודה נעמי- תיאטרון קשת - שלי וצוף מקבלים תיבת נגינה האוצרת בתוכה את השירים האהובים של המשוררת ומובילה את שלי וצוף למסע מרגש ואמיץ. 

20.1.18- האוצר שאינו נגמר- תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אח ואחות מקבלים מאביהם במתנה שטח אדמה ובה אוצר. מהו האוצר? ואיך ניתן לשמור עליו? נלמד את הסוד.   

עלות כרטיס 20 ₪, מספר המקומות מוגבל                                                                              
תשלום במזומן ביום ההצגה,  מומלץ להירשם מראש.  

החברה העירונית, אגף תרבות  03-9537000, 03 – 9547938 
למידע על יתר מועדי ההצגות  www.hironit.co.il

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד

GUI: Grid_1.asp
close