החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

רשימת אירועי החברה העירונית אפריל 2019

אגף תרבות

היכל התרבות

3.4.2019 יום רביעי
קולנוע בהיכל – לרומא באהבה
סיפור על מספר אנשים באיטליה, קצת אמריקאים קצת איטלקים
מעט מקומיים, מעט מבקרים וההרפתקאות והרומנים אליהם הם נקלעים
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


3.4.2019 יום רביעי
רודף העפיפונים
עבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
 הכניסה בתשלום


4.4.219 יום חמישי
רודף העפיפונים
עבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
 הכניסה בתשלום


4.4.2019 יום חמישי
קולנוע בהיכל – טרנזיט
צעיר יהודי שנמלט ממנה ריכוז וכדי לשרוד גונב זהות
של סופר יהודי בהתאבד לא מזמן
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


6.4.2019 יום שבת
ברית מילה
קומדיה יהודית מאת אילן חצור
בשעה: 21:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


8.4.2019 יום שני
סדרת גיל שוחט – לו הייתי רוטשילד
בהשתתפות: נתן דטנר, אנסמבל פוליפוניה 
מופע עשיר וקצבי עם שירים ומונולוגים ממחזות זמר ידועים
שירי נוסטלגיה מז'אק ברל ועד ליאונרד כהן ושירים ישראליים אהובים
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


10.4.2019 יום רביעי
קולנוע בהיכל - מנהטן
שיר אהבה לעיר ניו יורק, כמחווה קומית רומנטית של וודי אלן
המתעלמת מחלקיה האפלים של העיר.
נחשב כאחד ממאה הסרטים הטובים בקולנוע העולמי
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


11.4.2.19 יום חמישי
סדרת האחים אסנר – מחווה לאריק לביא
מופע מחווה לטרובדור הנצחי של המוסיקה הישראלית אריק לביא 
בהשתתפות: חמי רודנר, דן תורן, מאור כהן, דורי בן זאב ולירון לב
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


11.4.2019 יום חמישי
קולנוע בהיכל – צוד את האויב
קפטן צוללת אמריקאית יוצא למשימת חילוץ שמטרתה לאתר צוללת 
אחרת שנקלעה למצוקה
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


12.4.2019 יום שישי
אדיר מילר
בשעה: 22:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


13.4.2019 יום שבת
שבתרבות 
מנחה: חגי גולן
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


14.4.2019 יום ראשון
סדרת יידישפיל – רצות אל הקוגל
קומדיית טעיות מוזיקלית מרתקת עם מיטב הלהיטים המוכרים
מהקלאסיקה היידית העולמית
בשעה: 20:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


17.4.2019 יום רביעי
קולנוע בהיכל – פריס בחצות
קומדיה רומנטית על כוחה של האהבה המתרחשת 
כולה בעיר האורות פריז
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


18.4.2019 יום חמישי
קולנוע בהיכל – קולט
לאחר נישואיה קולט נוחתת בהמולה היצירתית והרועשת
של עולם הספרות הפריזאי. דווקא בתוך ההמולה הזו הא מצליחה 
למצוא קול ספרותי ייחודי משלה ובכך היא תהפוך למקור השראה 
לנשים בתחום האמנות לדורות קדימה
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


22.4.2019 יום שני
קרקס בראבו – לילה מטורף במוזיאון
הפקת תיאטרון קרקס רבת משתתפים
אקרובטים מעופפים באוויר, נערות גומי, ג'אגלרים,
אומני שיווי משקל ועוד הפתעות רבות
בשעה: 11:00, 17:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


24.4.2019 יום רביעי
קולנוע בהיכל – ויקי כריסטינה ברצלונה
קומדיה רומנטית, ויקי וכריסטינה שתי אמריקאיות
צעירות מבלות את הקיץ בספרד ומכירות אמן כריזמטי ואת אשתו לשעבר
אישה יפה אך לא שגרתית
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


24.4.2019 יום רביעי
הרש'לה 
שוד שבר בביתו של שמואל גביר העירייה,
האתרוג המיוחד שנשלח מארץ ישראל נעלם ואיננו.
החשדות נופלות על ראשו של נער שובב המוכר לכולם – הרש'לה.
רק חברות אמת בי הרש'לה לבין בנו של הגביר מצילה את המצב עד לסוף מפתיע
בשעה: 13:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום  


תחום תרבות

3.4.2019 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית


5.4.2.19 יום שישי
עונד שבת לב אל לב
בואו לחוות אתנו קבלת שבת
ישראלית ומיוחדת ולהדליק נרות בצוותא
בתכנית: מוסיקה, מסורת, שירה בציבור, הדלקת נרות שבת
קטעי תפילה וקידוש
בשעה: 16:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית


6.4.219 יום שבת
חוג התנ"ך
השינויים שחלו במעמדו של בית המקדש
עם חורבן בית המקדש הראשון והשני
והשינויים המדיניים והגיאוגרפיים היה צורך למצוא תחליף
למרכז הדתי שחרב.
אך התאימו מנהיגי העם את השינויים למצב החדש שנוצר
מרצה: מנחם שלף
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית


6.4.2019 מוצ"ש
שרים לך מולדת
שרים מסביב לעולם
מסע מוסיקלי נוסטלגי חוצה יבשות
שירים שהגיעו בטיסה ישירה אל א"י
מוסקה מבית אמא ואבא
שירה בציבור: הילה איתן, זמר אורח יותם כהן, הרכב מוסיקלי להקת הבית
בשעה: 20:30
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום


8.4.2019 יום שני
הרצאה – מסע עולמי מהכורסא
פריז "עלי שלכת" 
יואל שתרוג יוביל אותנו למסע לפריז דרך אנשים ומקומות
לסמטאות בהן צעדו איב מונטאן ואידית פיאף
לבתי הקפה בהן נהגו לבלות ובדרכים בהן חלפו. בשילוב מוסיקה 
וסיפורים בעיר הרומנטית ביותר בעולם
בשעה: 19:30
מקום: מתנ"ס רמת אליהו
הכניסה בתשלום


10.4.209 יום רביעי
לא רק לילדים, ספרות ילדים למבוגרים
שמוליקיפוד, איתמר מטייל על הקירות, מעשה בחמישה בלונים,
ציפי גון גרוס פסיכולוגית וסופרת ילדים, תשוחח על פרידה,
פחדים והבדידות המתגלה בקלאסיקה הישראלית
בשעה: 20:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום


10.4.2019 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית יד לבנים
הכניסה חופשית


13.4.2019 יום שבת
קונצרט – בצומת אחד – אופרה וג'אז
קרב מוזיקלי בין אריות מאופרות לבין מחזות זמר ידועים,
החל ממוצרט ורוסיני ועד גרשווין בעיבודים מוסיקליים בסגנון ג'אז
בהשתתפות הפסנתרן והמנצח גיל שוחט שיארח את הפרימדונה של האופרה
הדר עטרי יחד עם הטריו של ליאוניד פטשקה
בשעה: 21:00
מקום: אודיטוריום הגימנסיה הריאלית
הכניסה בתשלום


13.4.2019 מוצ"ש
חוג התנ"ך – משואה לתקומה
סיפורו של ילד הודי מפולי אשר בגיל 7 נקלע בעל כורחו למערבות הישרדות
במלחמת העולם השנייה, בסופו של דבר הגיע לא"י, התגייס לצבא והגיע עד לתפקיד
אלוף פיקוד דרום
מרצה: אלוף במיל' חיים ארז
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית


14.4.2019 יום ראשון
הרצאה – מלכי ישראל הראשונים
בחירת שלמה וצוואת דוד.
העורמה של בת שבע, שיתוף הפעולה של נתן והבחירה של דוד
בצוואתו בוא דוד חשבון עם כולם.
להיפרד מדוד המלך?
מרצה: הרב ד"ר בני לאו
בשעה: 20:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום


16.4.219 יום שלישי
יצירות מופת במוסיקה הקלאסית
הרומנטיקנים המוקדמים – שוברט ומנדלסון
שוברט – "שר היער", סימפוניה מס' 8 "הבלתי גמורה"
מנדלסון – "חלום ליל קיץ"
בשעה: 11:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום


17.4.2019 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית


סטנד-אפ

4.4.2019 יום חמישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום


5.4.2019 יום שישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום


11.4.2019 יום חמישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

12.4.2019 יום שישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

18.4.219 יום חמישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

25.4.2019 יום חמישי
קומדי בר 
לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום


מדרחוב

5.4.2019 יום שישי
שישוק 
דוכני אומנים, וינטג', תכשיטים
וכל מה שבא לכם לקנות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית


12.4.2019 יום שישי
שישוק 
דוכני אומנים, וינטג', תכשיטים
וכל מה שבא לכם לקנות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית


היער הקסום

6.4.219 יום שבת
אירועי הגן הקסום, הפעלות לכל המשפחה
מתנפחים, סדנאות יצירה , הצגת תיאטרון
בשעה: 10:00
מקום: גן המושבה
הכניסה חופשית


13.4.2019 יום שבת
אירועי הגן הקסום, הפעלות לכל המשפחה
מתנפחים, סדנאות יצירה , הצגת תיאטרון
בשעה: 10:00
מקום: גן המושבה
הכניסה חופשית



חי כיף

פסח בחי כיף
21-22.4.19 ימים ראשון- שני
סבא טוביה
בשעות: 11:00, 12:30
מקום: חי כיף ראשון
הכניסה בתשלום

21-24.4.2.19 ימים ראשון-רביעי
תכנית מיוחדת לקהל הדתי
המופע של "שלומי וסתם"
בשעה: 16:30
מקום: חי כיף ראשון
הכניסה בתשלום

23-24.4.2019 ימים שלישי-רביעי
משה דץ והכבשה שושנה
בשעות: 11:00, 12:30
מקום: חי כיף ראשון
הכניסה בתשלום

25.4.2019 יום חמישי
רוי בוי
בשעה: 11:00
מקום: חי כיף ראשון
הכניסה בתשלום


חטיבת ספורט וקהילה

אגף הספורט

6.4.2019 יום שבת
טריאתלון ראשון לציון
בשעה: 6:00
מקום: חוף 4*4, חוף הים ראשון לציון
הכניסה חופשית


22.4.2019 יום שני
צעדת השלושה
מסלול קצר ונגיש עד 2 ק"מ
מסלול ארוך כ- 9 ק"מ
התכנסות בשעה: 9:30
מקום: יציאה נאות שקמה אצטדיון האתלטיקה הקלה
הכניסה חופשית 


אגף מרכזי קהילה

1.4.2019 יום שני
הצגה – מהומה הכוורת
סיפור על חברות מופלאה ועזרה הדדית
הצגה מקסימה המלווה באביזרים ושירים לכל המשפחה
לגילאי 2-7
בשעה: 17:30
מקום: מרכז קהילה נווה הדרים
הכניסה בתשלום


אגף מוזיאונים, כותרים ומורשת

מוזיאון ראשון

21-23.4.2019 ימים ראשון- שלישי
הפנקס הסודי
בשעה: 10:00
מקום: מוזיאון ראשון
הכניסה חופשית


בית יד לבנים

8.4.2019 יום שני
טקס התייחדות עם הנופלים בחודש ניסן
בשעה: 19:30
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית


11.4.2.19 יום חמישי
פתיחת תערוכה 
צילום של מירב שטרק לציון יום הזיכרון
בשעה: 20:00
מקום: גלריה בית יד לבנים
הכניסה חופשית



אמנות פלסטית

4-6.4.2019 ימים – חמישי – שבת
40 אמנים פותחים את בתיהם לקהל הרחב
חמישי מהשעה 16:00
שישי מהשעה 10:00
שבת מהשעה 10:00
הכניסה חופשית


5.4.2.19 יום שישי
סדנת יצירה וקולאז
בשעה: 9:00
מקום: בית האמנים רחוב גבעתי
הכניסה חופשית


6.4.2019 יום שבת
סדנת רישום
בשעה: 10:00, 12:00
מקום: בית האמנים רחוב גבעתי
הכניסה חופשית


11.4.219 יום חמישי
פתיחת תערוכה
תערוכה קבוצתית אמני יהוד
אוצרות: חנה אלטרץ וחיה רוזנברג
בשעה: 20:00
מקום: בית האמנים רחוב גבעתי
הכניסה חופשית


הקתדרה העממית

1.4.2019 יום שני
גנטיקה – התרופה שתציל ממוות
מרצה: אירית כינור
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

2.4.2019 יום שלישי
המוח – היסטוריה של חקר המוח
מה חשבו היוונים והמצרים הקדמונים על המוח האנושי?
מדוע בוצעו חורים בגולגולת במאה ה-17?
וכיצד התגלו העקרונות הכימיים והחשמליים על פעילות המוח
מרצה: עמית עברון
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

7.4.2019 יום ראשון
מזרחנות – צה"ל
מרצה: יואב לימור
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

8.4.219 יום שני
גנטיקה – חידה ושמה אוטיזם
מרצה: אירית כינור
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

14.4.2019 יום ראשון
איראן וישראל – הזיווג המוזר
מרצה: עוזי רבי
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

15.4.2019 יום שני
גנטיקה – למה נשים חיות יותר
מרצה: אירית כינור
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

28.4.2.19 יום ראשון
איראן
מרצה: יואב לימור
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

29.4.2019 יום שני
גנטיקה – הגנטיקה שופכת אור על מוצא המינים
מרצה: אירית כינור
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

30.4.2019 יום שלישי
המוח – מיתוס ואמת במוח האנושי
האם המוח של איינשטיין היה גדול מהממוצע?
האם לנשים וגברים יש מוח שונה?
בכמה אחוזים מיכולת המוח אנחנו משתמשים?
כיצד מוח ימין שונה ממוח שמאל?
מרצה: עמית עברון
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד