החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אתה ראשון יא קזה

להקת הנוער הייצוגית של החברה העירונית "קול ראשון" תעלה את העיבוד לסיפור המקורי של קזבלן, אך הפעם עלילתו מתרחשת בעיר ראשון לציון של שנות האלפיים


חמישים שנה לאחר שעלה לבמה "קזבלן" כמחזמר, בחרו מנהלי להקת הנוער הייצוגית של החברה העירונית "קול ראשון" להתבסס על הסיפור המקורי בקריצה עכשווית ומודרנית תוך שמירה על המסרים והבעיות החברתיות העולות בסיפור שתקף גם לימינו "אתה ראשון יא קזה".

בשבוע הבא (6-7 ביוני) הלהקה תעלה את העיבוד לסיפור המקורי של קזבלן, כאשר העלילה מתרחשת בעיר ראשון לציון של שנות האלפיים.

 

בימאי המופע, ליאור וידושינסקי: "מצד אחד כואב לדעת שהחברה של היום עדיין מגלה סימנים של אפליה, דעות קדומות סכסוכים ומריבות, אך מצד שני חיבורם של בני הנוער לסיפור באמצעות עולם הבמה יצרו לכולם מפגש מרתק ומוצלח עם תקווה לשינוי"

יש לציין כי גם הבחירה בשירי המופע משלבים בין שירים מקוריים מתוך המחזמר לשירים חדשים פרי שנות האלפיים, כולם בעיבודו של המנהל המוסיקלי פיני שפיגלר.

 

 

להקת הנוער "קול ראשון" מופיעה על בימות הארץ והעולם מזה למעלה מ-20 שנה. רבים מבוגריה משתלבים בהמשך בלהקות הצבאיות של צה"ל ולאחר מכן בבתי הספר הגבוהים למשחק בארץ ובעולם והופכים להיות בין המובילים בתחום תעשיית הבידור בארץ.

החומרים עימם מופיעה הלהקה מידי שנה שמים דגש על נושאים חברתיים, ישראליים שמטרתם העיקרית היא לעורר דיון ולהעביר מסר בקרב בני הנוער.

 

הלהקה העלתה עד עתה הפקות רבות, בינהן:"קפה ישראלה ","בדרך ללטרון ","מולייר בג'ינס", "אליעזר" , "מכשפייה" ועוד רבים וטובים שזכו לחשיפה בקרב אלפי בני נוער בעיר ומחוץ לה.

 

צילום: אבי קקון

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד