החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

כנגד כל הסיכוייםהם ניפצו את החומות, התגברו על המגבלות והצליחו לגייס תעצומות נפש ולנצח. סיפורים אישיים, כנים, חושפניים ומעוררי השראה של אנשים שעשו את הבלתי אפשרי ומגיעים לפתוח את הלב ולספר לכם הכל

ימי שני, מוזיאון ראשון, אחד העם 2 

13.11.17, 19:30: הייתי חבר בנוער ההיטלראי
סיפורו הלא ייאמן של שלמה פרל, ניצול שואה שהסתיר במשך המלחמה את זהותו היהודית, גויס כחייל ב'וורמאכט', שימש כמתורגמן ביחידה צבאית גרמנית והיה חבר בנוער ההיטלראי.  בשילוב קטעים מהסרט 'אירופה אירופה', לפי ספרו האוטוביוגרפי.

11.12.17, 19:30: חזרתי בשאלה מחומות הגטו
שרה איינפלד, חסידת גור, העזה לחזור בשאלה מאחת החסידיות הקיצוניות ביותר. היציאה מחומות הגטו החרדי, החרם ככלי לשליטה ופיקוח, דיכוי נשים בשם הצניעות, התורה והפרדה נוסח איראן. סיפורה הונצח בסרט 'הסוררת', שזכה במקום הראשון  בפסטיבל חיפה 2009. 

8.1.18, 19:30: להיות שונה זה הכי שווה
דוד שמאי, ילד נמוך קומה המוגדר גמד, גדל עם המון תסכולים. סיפור הבנוי מרגעים כואבים, מרגשים ומצחיקים. דוד, שסירב להיכנע לפחד, יספר על נקודת המפנה בחייו, וכיצד אפשר למנף את השוני ולהפוך אותו לייחוד.

12.2.18, 19:30: ילדות בצל אלימות וגילוי עריות
בחשיפה יוצאת דופן, קורעת ניצה סקולניק מסכים של בושה, אשמה והתכחשות שהסתירו   התעללות מינית משפחתית רבת שנים. מילדותה בצל אלימות וגילוי עריות מצד אחיה ואביה,  דרך חייה כאישה חרדית ואם לתשעה ילדים ועד בריחתה לחופשי.

5.3.18, 19:30: השמים הם הגבול
אביחי שלי, בחור עיוור וכבד שמיעה, עשה הכל כדי להגשים את חלומותיו. הוא זכה בחידון התנ"ך העולמי לנוער, ביצע שירות מלא בחיל המודיעין, סיים תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במשפטים והפך את הבלתי יאומן ליאומן.

16.4.18, 20:00: לקום אל החיים
סיפורה המרגש של ענת יהלום, שנפצעה אנושות במלחמת יום הכיפורים. היא התחתנה, ילדה, למדה כשהיא יושבת על כיסא גלגלים ובאומץ החליפה את כיסא הגלגלים בגלגלי האופנים במרתון בניו יורק. סיפורה המופלא והאופטימי של אישה שבנתה חיים חדשים מלאי תקווה ושמחה והגיעה הכי רחוק שאפשר.

כרטיסיה  (5+1) - 250 ₪ /  גמלאי - 225 ₪ / כרטיס – 50 ₪ / גמלאי - 45 ₪
כרטיסים:  03-9537000 , 03-9650494 (תא קולי)

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד