החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

אליפות "נאפיס" בטניס- ראשל"צ 2011

22/05/2011

ביום שני ה- 16/5/11, התקיים טקס חלוקת גביעים, מדליות ופרסים לזוכים בתחרות "אליפות נאפיס בטניס- ראשל"צ", במגרשי הטניס העירוניים בשיכון- המזרח, במעמד סמנכ"ל החברה העירונית ומנהל רשות הספורט מר סולרסקי אמיר, יו"ר איגוד הטניס בישראל מר מיכאל קליין, מנכ"ל נאפיס מר אילן רחמני, סמנכ"ל חברת אטלנטיס מר יובל קוטלר, הזוכים בתחרות ובני משפחותיהם ואורחים.

 

האליפות מתקיימת כתחרות מסורתית, זו השנה השש עשרה ברציפות. לאליפות נרשמו  156 שחקנים ושחקניות בקבוצות הגיל  ילדים/ות נערים/ות ונוער ו- 48  שחקנים בקבוצות הגיל בוגרים וסניורים.

 

השחקנים חולקו לקבוצות הגיל של בנים/בנות עד גיל 10, בנים/ בנות גילאי 12-10, בנים/ בנות גילאי  14-13 ובנים/ בנות גילאי 17-15 בוגרים פתוחה, סניורים 54-40, סניורים 55 +

 

 

 

לכל אחד מהזוכים בתחרות חולקו גביעים ומדליות בהתאם למיקום זכייתם, בנוסף, קיבלו פרסים יקרים ומתנות מאת נותני החסות ובראשם "נאפיס- רשת מסעדות" וחברת "אטלנטיס" יבואני ציוד ספורט "האד".

 מאמן הטניס יהודה בן רובי אשר מארגן את האליפות מאז תחילתה נתן מתנה אישית וערכית לזוכי המקומות הראשונים, את ספר "גביע דייויס".

בטבלה שלפניכם מופיעים שמות כל הזוכים המאושרים שהגיעו למעמד הנכסף מבחינתו של כל ספורטאי.

רשימת הזוכים- ילדים/ות, נערים/ות, נוער, בוגרים, סניורים

קבוצת גיל

מקום ראשון

מקום שני

מקום שלישי

מקום רביעי

מקום חמישי

מקום שישי

בנות עד 10

קורל קולדובסקי

גביע

בר ספוז'ניקוב

גביע

יסמין מדואל

מדליה זהב

יובל אושקי

 

מדליה כסף

 

 

בנות עד 10

רמה 2

 

מאי אילברט

גביע

רותם און

 

גביע

עילי הבר

 

מדליה זהב

עינבר און

 

מדליה כסף

שני בריינר

 

מדליה ארד

 

בנים עד 10

סער סימון

 

גביע

זיו חדד

 

גביע

בר משל

 

מדליה זהב

עמית כהן

 

מדליה כסף

 

 

בנים עד 10

רמה 2

עידו סלם

 

גביע

שי שקולניק

 

גביע

רון שצ'גולב

 

מדליה זהב

נועם פוריאן

 

מדליה כסף

איתי סרנביץ

מדליה ארד

 

בנות 12-10    

ניקול חירין

 

גביע

אור חדד

 

גביע

מיכל שיג

 

מדליה זהב

שלי פרוחורוב

מדליה כסף

 

 

בנות 12-10

רמה 2

עמית מכבוש

גביע

מישל מרין

 

גביע

עדי כרמון

 

מדליה זהב

דניאל צ'כמייסטר

מדליה כסף

נועה קרפט

 

מדליה ארד

 

בנים 12-10

סער סימון

 

גביע

אלמוג לוי

 

גביע

מיכאל קירכלי

מדליה זהב

אימרי טובבין

מדליה כסף

 

 

בנים 12-10

רמה 2

נדב חקשירי

 

גביע

סהר סימון

 

גביע

ניב כוכבי

 

מדליה זהב

דוד גרויסמן

 

מדליה כסף

 

 

בנות 14-13    

אור חדד

 

גביע

קסניה גלומוב

גביע

דניאלה פישמן

מדליה זהב

לינוי לוי

 

מדליה כסף

 

 

בנים 14-13

 

עומר רחמים

גביע

קובי בללי

 

גביע

טל שוורץ

 

מדליה זהב

נאור פנקר

 

מדליה כסף

 

 

בנים 14-13

רמה 2

אילן בלוגלובסקי

גביע

מיכאל וולפסון

גביע

איתי לרר

 

מדליה זהב

גיא שוהם

 

מדליה כסף

ברק רחמים

 

מדליה ארד

 

בנות 17-15

 

גל ארביב

 

גביע

לינוי ליבני

 

גביע

 

 

 

 

בנים 17-15

 

אלכס פטרונין

גביע

אור זמיר

 

גביע

אלי לוגובוי

 

מדליה זהב

ליאור שיג

 

מדליה כסף

 

 

בוגרים פתוחה

דניאל יעקבי

גביע

ניקיטה סויפר

גביע

אופיר שניר

 

מדליה זהב

גיא מיכלביץ

מדליה כסף

דורון בריסקין

מדליה זהב

ליאור שיג

 

מדליה כסף

סניורים

40 - 54

דאריו גרבט

 

גביע

מיכאל יוליש

 

גביע

דוד עזרא

 

מדליה זהב

אלכס למברג

מדליה כסף

יבגני חירין

 

מדליה זהב

ויקטור דוידוב

מדליה כסף

סניורים

55 +

מיקי זרגרי

 

גביע

נחום דובקין

 

גביע

מיקי דוד

 

מדליה זהב

 

 

 

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד