חדשות החי כיף

כניסה חופשית לחי-כיף ביום העצמאות

רק לתושבי ראשון לציון - כניסה חופשית לחי-כיף ביום העצמאות בין השעות 10:00-14:00 - כל הפרטים בפנים.

חוגגים פסח בחי-כיף,

חוגגים פסח בחי-כיף, גן החיות בראשון לציון- בילוי מושלם לכל המשפחה , האירוע יתקיים בין התאריכים 11-18.4.

חוגגים סוכות בחי-כיף

חוגגים סוכות בחי-כיף , בילוי משפחתי בגן החיות ואחד מהמופעים והכל בכרטיס אחד בין התאריכים 17-24.10.2016

נפרדים מהשימפנזים

לאחר למעלה מעשרים שנים של טיפול ואהבה ללא גבולות, נאלצנו להיפרד מצ'יקיטה, צ'יקו וצ'יפה, ועכשיו עצוב לנו.

להקת הפלמינגו בחי-כיף היא היחידה בארץ שמקננת.

כל שנה יש לנו בקיעות מוצלחות. הציפורים בונות קינים ובקצה כל תלולית עפר מטילות ביצה אחת. לאחר 40 יום בוקע גוזל קטנטן המטופל במסירות ע"י הוריו.

אוואטר- חסידה ממין זכר מגיע כל שנה מאירופה ונוחת בחי-כיף.

אוואטר- חסידה ממין זכר מגיע כל שנה מאירופה ונוחת בחי-כיף. הוא מצטרף לימימה -חסידה שחיה באגם וחסרת כושר תעופה.....

שן תחת שן

בהמשך לניקיון שנערך בבריכת האליגטורים , מצא הצוות בקרקעית הבריכה שן גדולה של אחד האליגטורים.

סייח זברה נולד עם תחילת מבצע "צוק איתן"

בואו להכיר את טמיר, סייח זברה שנולד עם תחילת מבצע "צוק איתן". נקרא על שמו של הטיל המיירט של כיפת ברזל.

חושבים ירוק

בקרוב יוצבו לרשות המבקרים 7 מפות התמצאות ברחבי הגן במקום מפות ההכוונה שחולקו עד כה.עוד יזמה ירוקה של גן החיות. צוות החי-כיף מאחל לכל מבקריו חופשה נעימה והמשך בילוי נעים וירוק...

מי הבריח את עמי הגיבון מהחי כיף?

לעמי, גיבון מצוי, בן 12 שנה, יש ככל הנראה חיבה מיוחדת לבריחות נועזות מגן החיות "חי-כיף", במהלך חודש פברואר. פעם בשנה הוא מחליט לשגע את בת הזוג שלו תמי ומבצע בריחה נועזת מאי הגיבונים המוקף במים בגן החיות העירוני.

דלית מהיפה והחנון בחי כיף

דלית זריהן, האישה והפוני, שכבשה את לב הצופים ב"היפה והחנון" התארחה בחי-כיף לכבוד יום צילומים ארוך ומרתק לקמפיין האיפור של מיטל אבן גוטפריד.

למור צווארון חדש בחי-כיף

בחי-כיף חיה לה חבורת למורים חומים חמודים. קיבלנו מירושלים חבורת למורים חדשה, ואנו מעוניינים לחבר אותם לקבוצה הקיימת- פעולה זו כלל לא פשוטה! אם נכניס למור או במיוחד למורית חדשה, היא תינשך עד זוב דם ולכן, החדשים קיבלו כלוב בקרנטינה ואת הקבוצה הקיימת הוצאנו גם לכלוב צמוד כך שיראו אחד את השני ויתוודעו דרך סורג בטיחותי עד שהמפגש ביניהם יהיה בטוח לכל הצדדים.

אדום או אפור??

14/08/2012
בחי-כיף קבוצה גדולה של קנגורו אדום שחיו בכיף וגם התרבו טוב. בזמנים טובים מסרנו פרטים רבים לגני חיות אחרים ואף שלחנו זוג קנגורו לגן חיות בירדן.

שה וגדי, גדי ושה יחדיו יצאו אל השדה

בתזמון מושלם עם חג האביב ועם הולדת במבי למשפחת האיילים הנקודים, נוספו גם למשפחת כבשי הרעמה בחי-כיף צמד חמד זוג גדיים שמחה ואורה כפולה.

במבי בחי כיף

שמחה רבה בחי-כיף, בפסח האחרון הגיח לאוויר העולם אייל נקוד חדש וחמוד- במבי העונה לשם יוסי. הבמבי החמוד עקב אחרי אימו בחצר וינק ממנה לעיתים מזומנות חלב טעים ומזין. אך לאחר מספר ימים אמו זנחה אותו ....

קופי הקולובוס בחי-כיף

משפחת קופי הקולובוס של החי-כיף עברה תהפוכות רבות בתקופה האחרונה. בהפרש של מספר שבועות נולדו שני קופיפים אשר רק אחד מהם שרד.

המלטות בדיר העיזים

כמידי שנה, בתזמון ממש מופלא של הטבע ובתוך תקופה של כשבוע, ממליטות כל העיזים וההרמון הופך לגן ילדים תוך שהוא מתמלא בשלל גדיים קטנים וחמודים.

דורבנית חדשה בחי-כיף

דורבנית חמודה העונה לשם תקווה הגיעה לחי-כיף, גן החיות ראשון לציון. שמה ניתן לה על שום תקוות צוות החי-כיף שהיא תחזיר עטרה ליושנה במשפחת הדורבנים...

חגיגת ההמלטות בחי-כיף נמשכת

בחצר קופי העכביש בחי-כיף, גן החיות ראשל"צ, השמחה רבה עת נולדה גורה חדשה ומתוקה.זו הקופיפה החמודה השביעית שנולדת בחי-כיף....

חיפזון וזהירון מגיעים לחי-כיף!

המופע המרהיב והחינוכי מתכנית הטלויזיה המצליחה והבלעדית של HOT VOD Young מגיע לחי-כיף לעשות שמח ולהעביר מסרים חשובים מאין כמותם על זהירות בדרכים.
חיפוש חוגים