נפתחו מעונות יום חדשים ברביבים וקריית הלאום

לאור הביקוש ההולך וגובר למעונות יום בשכונות ברחבי העיר בנתה הערייה מעונות יום חדשים בשכונות רביבים וקריית הלאום .
לקראת שנה"ל תשע"ז,  יפתחו שני מעונות יום חדשים אחד בשכונת רביבים, רח' האחד עשר 33 והשני בשכונת קרית הלאום, רח' האלוף דוד 2. שני המעונות הם בני 3 כיתות, הנותנות מענה לגילאי 3 חודשים ועד גיל רישום לגן עירייה.

שני המעונות החדשים מצטרפים ל -14 מעונות  יום של החברה העירונית שיפעלו השנה. המעונות מיועדים עבור פעוטות מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים ויפעל בין השעות 07:00 בבוקר ועד השעה 17:00 אחה"צ.

מבנה המעון נבנה כחלק מקומפלקס חינוכי הכולל: גני ילדים, צהרון, מרכז קהילתי ובית ספר.
המבנים הייחודיים נבנו על שטחים רחבי ידיים, החדרים מוארים ומרווחים, החצרות גדולות והעיצוב נעים ובטיחותי. שימת הלב לפרטים הקטנים היא זו שעושה את ההבדל....מאחורי ההשקעה בעיצוב עומדת תאוריה התפתחותית שפותחה ברשת מעונות היום של החברה העירונית.

לדבריה של תמר דותן, מנהלת רשת המעונות:  "שלושת השנים הראשונות הן החשובות ביותר בהתפתחות הילד וככל שנשקיע בגיל הרך כך נקצור את הפירות בעתיד. אנו מאמינים בכבוד לילד ובמימוש הפוטנציאל הגלום בו, כל ילד הוא עולם ומלואו ולו טמפרמנט וצרכים התפתחותיים שונים . במעונות שלנו אנו נותנים מענה לצרכים אלה בכל שלבי ההתפתחות. כל זאת במעטפת של חום ואהבה שנותן הצוות המיומן שלנו. הצוות לומד ומקבל הדרכה פדגוגית רצופה במהלך השנה".
עם תחילת הרישום ניתן להרשם בהמתנה למעונות החדשים.

פרטים והרשמה במשרדי המעונות בטלפון 03-9562096

 

הדפסשלח לחבר
חיפוש חוגים