החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
    1
    חיפוש חוגים
    דלג על חיפוש חוגים
    הרשמה בקליק ראשון
    חיפוש חוגים
    לוח אירועים
    דלג על לוח אירועים
    לוח אירועים

    אפשרויות הלימודים

    אפשרויות הלימוד במרכז הראשי

    הכלי

    המורה

    מועד השיעורים

    ההרכבים הייצוגיים

    תזמורת הביג-בנד

    מנצח נוריאל שטיין

    ד'  19:00

    תזמורת כלי הנשיפה הצעירה

    מנצח מני מטלון

    ב'  16:00-19:00

    הרכבי ג'אז

    בהדרכת יוסי יפרח

    יום ה'

    הרכבי רוק

    בהדרכת אלי נתן

    יום ד'

     

     

     

     

     

    צוות הנשיפה: שעות הלימוד אחה"צ – ערב בתיאום אישי

    חליליות

    רותי לוי

    ב'

    חליל - צד

    יונתן וייס

    ד'

    סקסופון/קלרינט

    מיכאל צרויץ

    ב', ד'

    סקסופון/קלרינט

    מיכאל גולבורט

    א' -  ה'

    חצוצרה

    גלר יעקב

    א' ,ב' , ד', ה'

    קרן יער/חצוצרה

    סאשה מסלסקי

    א', ב', ד', ה'

    טרומבון

    אלכס סולודוכין

     

     

     

    צוות הפסנתר: שעות הלימוד אחה"צ - ערב בתיאום אישי

    פסנתר

    אנה פחוביץ

    א', ד'

    פסנתר

    חדווה חיימוביץ

    א'– ה'

    פסנתר

    גליה קלימן

    א', ב'

    פסנתר

    אינה ולדימירוב

    ב', ה'

    פסנתר

    חיה שביט

    א', ד'

    פסנתר/אורגנית

    אלינה סבירסקי

    ב'

    פסנתר/אורגנית

    רוזה גולבורט

    א', ה'

    פסנתר/אורגנית

    מאיה יסקוב

    ג'

    פסנתר/אורגנית

    בלה רויטבלט

    ב', ד'

     

     

     

    צוות פיתוח קול: שעות הלימוד אחה"צ – ערב בתיאום אישי

    פיתוח קול

    אלה תדמור

    ג'

    פיתוח קול

    מאיה בו-מאיר 

    ד

     

     

     

    צוות גיטרה: שעות הלימוד אחה"צ – ערב בתיאום אישי

    גיטרה קלסית/חשמלית

    גיא וידל

    ג',ה'

    גיטרה קלסית

    אבי קלימן

    ג'

    גיטרה חשמלית/באס

    יוסי יפרח

    ה'

    גיטרה חשמלית/באס

    אלי נתן

    ב'

    גיטרה קלסית/חשמלית

    רוני אמיר

    ג'

    גיטרה חשמלית 

    עמית שקד

    א' 

    צוות כלי קשת: שעות הלימוד "אחה"צ – ערב בתיאום אישי

    כינור

    יעקב מילמן

    א' , ד'

    כינור

    אירנה שיפרין

    א' , ד'

    צ'לו

    הירש פרידמן

    לפי תיאום

     

     

     

    צוות כלי ההקשה: שעות הלימוד אחה"צ – ערב בתיאום אישי

    קסילופון וכלי ההקשה הקלסיים

    נדב רוגל

    ב'

    מערכת תופים

    דני לב-רון

    א' , ג' , ה'

     

     

     

    שיעורים אחרים

    תורת המוסיקה

    רותי לוי

    ב' , ד'


     

    הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
    עבור לתוכן העמוד

    GUI: Grid_1.asp
    close